Innbetalinger til ny svømmehall

Innbetaling kan skje til kontonr 4910 13 99817 eller Vipps #688650

Følgende har betalt inn pengegaver til ny svømmehall:

NavnBeløpInnbetalt datoKommentar
LHL Nordkapp v/Annie Mobakk2417527.06.2019
Kjell A Bjørnå200027.06.2019
Arve Andersen500004.02.2020
Margaret Storhaug200014.04.2020
Turid Løkke Pedersen50005.05.2020
Greta F Andersen100001.02.2021
Erik Langfeldt200008.03.2021
Fred Gjøran Einvik200004.05.2021

Svømmehallgruppa og Nordkapp svømmeklubb takker så mye for bidragene og håper at ny svømmehall kan realiseres så snart som mulig.